Subasta 998, Lote # 327
R - Officiosa Pietatis Exercitia Cultui Divino Magnae Matris Mariae. Siglo XIX. 16o. marquilla, XCVI + 7 p. + 3 h. Manuscrito sobre vitela. Et S. S. Patronarum, I, de Bita, variis precibus, et ae, fectibus instructa. Ilustrado. Con pátina de uso. Encuadernado en pasta dura, en piel. Estimado $10,000-12,000